Atilla Mah. Deliktaş Cad. No:38 Bucak / Burdur

+90(248) 317 12 52

2003'den beri

Bacaksızoğlu Mermer

Bacaksızoğlu Mermer, 2003 yılında Burdur ilinin Bucak ilçesinde bir aile şirketi olarak kurulmuş olup 1200 m2 kapalı alan ve yaklaşık 15000 m2 açık alan ile üretimine devam etmektedir.

Çağın getirdiği teknolojiyi takip edip, ham maddeyi bölgenin zengin doğal kaynaklarından temin ederek ihracat kalitesinde bitmiş ürünlere dönüştürmektedir.

Gün geçtikçe yenilenmeye çalışarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Teknolojiyi son seviyede kullanıp ve yaptığımız işleri kontrol ediyoruz.

Çağın getirdiği teknolojiyi takip edip, ham maddeyi bölgenin zengin doğal kaynaklarından temin ederek ihracat kalitesinde bitmiş ürünlere dönüştürerek ve gün geçtikçe yenilenmeye çalışarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Bacaksızoğlu Marble

Vizyonumuz

Üretim sistemlerini ve bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek ürettiği kaliteli, sağlam ve göz alıcı ürünlerle ulusal ve uluslararası platformda sektörün güvenilen, örnek alınan markası olmak.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslar arası standartlara uygun, en iyi kalitede, müşteriyi üzmeyen, daima istenen ve aranan, düşük maliyetle ve yüksek etkinlikle ürünler üretip, yerli ve global pazarda saygınlık ve güven kazanarak varoluşumuzu, bilinirliğimizi ve devamlılığımızı pekiştirmek, farklı ve yeniyi üretmek.

Değerlerimiz

-Yetkin, eğitimli ve güler yüzlü personel,
-Çağdaş ve teknolojik üretim koşulları,
-Kalitenin maliyetinden asla taviz vermeyen üretim yaklaşımı,
-Sürekli değişimci ve yenilikçi yapı.